NeaktivníOnline Hry Zdarma

Armored Warfare

Armored Warfare – Válečná akce s tanky

Podmaň si bojové pole!

Vydavatel: META Publishing

Rok vydání: 2015

Žánr: Válečné MMO

Jazyk: Angličtina

Armored Warfare je MMO (massive multiplayer online) realistická bojová hra, kde se svět ocitl ve válečných plamenech. Jakožto velitel jsi byl povolán, aby jsi jim čelil a pomocí tanků smetl protivníky z povrchu zemského. Dokážeš odolat nepřátelským válečným vřavám?

Osedlej si ocelové monstrum

Online hra Armored Warfare disponuje velkým výběrem nejmodernějšího armádního arzenálu. Navíc je vše provedeno v povedeném realistickém zpracování – od animací, přes tanky (a další hardware) až po funkce a boj samotný. Jistě to oceníš, pokud tě baví válečná tématika.

Bojuj po boku svých spojenců

Vytvoř se svými spoluhráči bojovou jednotku a pokus se nepřítele zlikvidovat; a to pokud možno rychle a efektivně.

Ale pozor! Nepřítel je o krok napřed. Jejich technologie a válečné stroje jsou řízeny umělou inteligencí. Dokážeš ji přechytračit?

AI (artificial inteligence) má bezpochyby kapacitní výhodu. Proto jsme se v Herní Zóně domluvili s tvým armádním nadřízeným, aby ti poskytl patřičnou pomoc. Klikni na červené tlačítko; budeš přesměrován přímo do náboru (k registraci) a plukovník ti dá něco do začátku.

Rozsáhlá bitevní pole

Vývojáři se rozhodli pro technologii CryENGINE 3, která hře propůjčuje dechberoucí grafiku. Připočti si k tomu ještě obrovská bitevní pole a vyjde ti realistický bojový zážitek, který si můžeš užít sám, ale i s přáteli.

Proč si hru zahrát?

  • Dechberoucí realistická grafika
  • Moderní válečné stroje
  • Singleplayer i multiplayer (máš na výběr)
  • Rozsáhlé mapy
  • Free to play
Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close