NeaktivníOnline Hry Zdarma

Bleach Online

Bleach on-linebleach_online_logo

Více než 60 svazků původních knih a více než 100 epizod má původní seriál Bleach, který byl předlohou pro MMORPG hru Bleach on-line.

                  >> HRÁT ZDARMA <<

Znáte-li předlohy, budete mile překvapeni, že hra se ve velké většině drží původních předloh. Pokud jste o seriálu, ani knihách nikdy nic neslyšeli, nemusí vás to ale trápit, protože průběh hry je velmi intuitivní a velmi rychle vás hra Bleach on-line vtáhne do děje.

V Bleach Online  na vás čekají různé souboje,dovednosti a vlastní postavy. Tím že se hra celkem věrně drží předlohy, budou zejména její fanoušci potěšeni a lze některé akce i očekávat, ale i pro nováčky nebude problém proniknout do spletitého systém soubojů a schopností.

Jestliže z předloh znáte postavy, ve hře vás nadchnou jejich komentáře a dialogy. Hra Bleach on-line vás nezklame ani četnými souboji, které se dají předpokládat Soubojů je v Bleach skutečně mnoho, i v tomto tedy hra nezklame, můžete se ale těšit i na množství dialogů s postavami, které již dobře znáte.

Hra je typu free to play, zdarma a bez nutnosti ji stahovat, nebo nějak kupovat. Ovšem chcete-li si přilepšit a mít ještě větší herní zážitek, můžete získat takzvané spirit stones, ať už nějakým vyhraným soubojem, nebo splněním nějakého úkolu, nebo je lze i koupit a usnadnit si tak šance v soubojích, nebo zvýšit si odolnost. Dostupný je i VIP účet, který ovšem posune hru o několik obrátek kupředu. Všechny tyto placené bonusy ale nejsou nutné, hra je i bez nich plně hratelná.


Ukázka hry Bleach Online

Show More

Related Articles

Back to top button
Close