AkčníBojovéMultiplayerOnline Hry ZdarmaSimulátoryVálečné

Crossout

Crossout – Postapokaliptická hra

Vydavatel:
Gaijin Entertainment

Rok vydání:
2017

Typ hry:
Klientová

Jazyk:
Angličtina

Postapokalyptická MMO hra odehrávající se v roce 2047, tedy 20 let po zničující katastrofě, která nadobro změnila život na naší planetě.

Vaším úkolem bude obstát v této nelehké době proti nepřátelským přeživším, vaší zbraní budou hlavně montovaná bojová vozidla, která jste mohli spatřit například ve filmu Mad Max!

Od teréňáku k obrovkému monstru

Začínáte s jednoduchým teréňákem s pár kulomety. Postupně měníte kabiny, kola, přidáváte brokovnici, dělo, doplňky jako radar, rádio. Na auto navaříte útočné nože, pořídíte si dron. Auto můžete kdykoli od základu přestavět, z těžkého trucku udělat třeba lehkou a obratnou buginu.

Postupem ve hře se otevírají další plány aut, další díly a lepší zbraně i vybavení, které Vám zajistí větší útočnou i obrannou sílu. Útočit můžete jak zdálky, prostřednictvím palných zbraní, tak i zblízka, z nožů přejdete na motorové pily a útočné vrtáky. Jednoduše Crossout!

Mise a nájezdy

Každý den se mění úkoly a mise. V misích bojujete v týmu reálných hráčů proti druhému týmu sestavenému z dalších hráčů. Cílem je udržet vlastní základnu a obsadit tu soupeřovou, případně zničit všechny ostatní protivníky.

Za aktivní účast v bitvě získáváte body do dalších úrovní a také další díly. V nájezdech bojujete s týmem lidských hráčů proti počítačovým protivníkům, kteří se snaží zabránit získat cenný náklad, zničit konvoj, který ochraňujete apod.

Stavba vozidel

Vylepšujte auta za nasbírané zkušenosti a za herní peníze. Vytvořte ničitele, nad kterým se protivníci roztřesou už po přihlášení do hry. Díly vám zůstávají, kdykoliv můžete postavit zcela nový koncept, který potřebujete do boje.

Vylepšete vše potřebné, dostaňte se na potřebnou úroveň a užijte si ten pocit, kdy se váš tank vyšvihne na nový level. Díky tomuto postupnému vylepšování máte neustálou motivaci do hry. Vrhněte se do boje!

Proč si zahrát hru Crossout?

  • Hra Crossout
  • Multiplayer hra – MMO RPG
  • Akční automobilová střílečka
  • Bez nutnosti instalace
  • Zcela zdarma. Zdarma registrace i celá hra
  • Velmi dobrá grafika a hratelnost

Obrázky ze hry Crossout

Video ze hry Crossout

Letsplay / Gameplay hry Crossout

Hodnocení hry Crossout

Zábava / Příběh - 90%
Grafika / Efekty - 100%
Náročnost hry - 80%
Systémové požadavky - 90%

90%

Celkové hodnocení

User Rating: 4.43 ( 2 votes)
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close