BudovatelskéMultiplayerOnline Hry ZdarmaStrategieVálečné

Desert Operations

Desert Operations – Válečná MMO strategie

Veď zemi v době války!

Vydavatel: Looki

Rok vydání: 2010

Jazyk: Angličtina

MMO real-time strategie (RTS) Desert Operations je komplexní válečná hra, ve které se kromě války budeš zabývat také hospodařením a diplomacií.

A co víc, hraj bez jakékoliv instalace; hra je plně v prohlížečovém vydání.

Suroviny a zdroje v Desert Operations

Ve hře je celkem osm hlavních komodit, které budeš potřebovat pro úspěšné válčení; peníze, pohonné hmoty (olej, diesel a petrolej), munici, zlato, diamanty a body loajality.

Z počátku se budeš chtít zaměřit především na peníze. Jsou zapotřebí ke stavbě budov, výcviku vojáků a výzkumu. Vydělat můžeš pomocí rezidencí, mrakodrapů a továren a případně také v bankách díky úrokům z úspor. Ale dávej pozor! Peníze jsou jediný zdroj, se kterým lze jít do mínusu a bankrot není dobrá strategie.

Výzkum

Aby jsi se ve hře mohl posouvat a stát se schopným protivníkem, je třeba investovat nějaké zdroje i do výzkumu.

Zaúkoluj vědce a získej technologickou výhodu! Vytvořit tak můžeš všechno možné, co je v bitvě zapotřebí; od ručních zbraní, přes letectvo a mariňáky až po protitankové naváděné střely.

Připrav se na útok!

Existuje i jiná, riskantní a přesto rychlejší cesta k získání budov a tou je boj s ostatními hráči. Dostaneš možnost ukořistit až třetinu ze všech soupeřových budov, jestliže se ti podaří zlikvidovat alespoň 80 % z jeho obranné síly.

Pozor na špehy

Jako vůdce země můžeš posílat speciálně vycvičené agenty na výzvědné akce. Tvůj soupeř ovšem může špiony odhalit a v takovém případě o ně přirozeně přijdeš. Jestliže však bude akce úspěšná, soupeř přijde o desetinu ze všech jeho špionážních jednotek.

Proč si zahrát Desert Operations?

  • Promyšlená vojenská strategie
  • Přehledný inetrface a grafika
  • Soupeř s hráči po celém světě a ovládni žebříčky
  • Bez instalace
  • Free to play

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close