Online Hry Zdarma

Elvenar

Elvenar

Free to play online browser hra. Vybuduj své vlastní magické město v online budovatelské hře Elvenar, vyber si mezi elfy a lidmi a objev kouzelný svět.

Zvolte si elfy nebo lidi dle toho, jakou rasu si při přihlášení na svět vyberete a postavte tajuplné město ve fantasy světě, který je plný kouzel a záhad.

MMORPG Elvenar – buduj své město v řadách magických elfů nebo šikovných lidí. Buduj své město s obchody a domobranou, nutnou k soubojům na 3D animovaném poli

Sbírej tajemné a skvostné relikvie, kterými můžeš své hospodářství ještě posílit. Získat relikvie je ovšem velmi složité, musíš si je zasloužit. Ať už vyjednáváním, nebo násilím.

Ve hře Elvenar můžeš odemykat a objevovat přes 200 různých vylepšení. Každé vylepšení má své klady i zápory a tak není jednoduché, se rozhodnout, kudy se vydáte. Rozhodnout se ale musíš už na začátku hry, zda budeš hrát za elfy, nebo za lidi

Elfové

Elfové jsou opředeni magií a do fantasy her neodmyslitelně patří. Žijí v harmonii s přírodou. jejich  staveby, jsou velice krásné a hlavně funkční. Další bytosti jako jsou golemové nebo lesní duchové tě také budou hrou provázet až do konce.

Trailer Elvenar

Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close