FantasyOnline Hry Zdarma

Hunter X Online

Hunter X Online – Webové anime RPG

Prožij příběh lovce Gona!

Vydavatel: UniGame

Rok vydání: 2017

Žánr: Anime RPG

Jazyk: Angličtina

Hunter X Online je RPG prohlížečová hra založená na loru populární mangy a anime Hunter x Hunter. Jako fanoušek tohoto seriálu si ve hře jistě najdeš to své.

Hunter X Hunter

Anime Hunter x Hunter poprvé spatřilo světlo televizní obrazovky v roce 1999. V roce 2011 poté vyšla novější verze. Seriál měl hned několik herních adaptací, z čehož je Hunter X Online jedinou free-to-play browserovkou.

Lovci a hrdinové

Ocitl jsi se v kůži ústřední postavy Gona. Plň úkoly a prožij jeho příběh na vlastní kůži.

Můžeš mít svého společníka, „hrdinu“, který tě bude doprovázet a pomáhat ti. Dokonce může i plnit úkoly za tebe. Vyvolat nebo rekrutovat ho lze pomocí tzv. „souls“.

Vývoj hrdiny je téměř stejně důležitý, jako ten tvůj. Budeš se zabývat jeho tréninkem a levlením, aby dosáhl své nejvyšší možné síly a stal se co nejefektivnějším pomocníkem.

Plnění úkolů

Questy jsou dvojího typu; denní úkoly a „achievmenty“ (ty se vztahují na celou hru). Pomocí denních questů získáš mnoho zkušeností, které tě vyšvihnou až nahoru. Spolu s rostoucím levelem se ti také budou otevírat nové možnosti. Tak například od levelu dvacet se můžeš stát členem guildy, což sebou také nese své výhody.

Achievmenty se týkají tří oblastí; dokončených dungeonů, vývojem hrdiny a hodnocení („rankings“). Každý z dokončených úspěchů ti přidá xp i herní měnu.

Proč si zahrát Hunter X Online

  • Založeno na anime seriálu
  • Prožij příběha lovce Gona
  • Odpočinková
  • Bez nutnosti instalace (webová/prohlížečová hra)
  • Free to play
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close