NeaktivníOnline Hry Zdarma

League of Angels 2

League of Angels2

Zachraň planetu Sapphire!  League of Angels2 je tu a ty můžeš v pokračování nejúspěšnější akční strategie posledních let, být hlavním hrdinou.  Bojuj proti zlu a vysvoboď vězněné anděly. Nyní vstupují do děje sexy andělé ve 3D rozlišení. Přijměte tým andělů, kteří bojují proti démonickým zvířatům  v nádherném fantasy světě.

>> HRÁT ZDARMA <<

Zachraň planetu Sapphire!  League of Angels2 je tu a ty můžeš v pokračování nejúspěšnější akční strategie posledních let, být hlavním hrdinou.  Bojuj proti zlu a vysvoboď vězněné anděly. Nyní vstupují do děje sexy andělé ve 3D rozlišení. Přijměte tým andělů, kteří bojují proti démonickým zvířatům a hanebným mistrů v nádherně vykresleném fantasy světě.

League of Angels II má velice obsáhlý a příběh, se všemi podrobnostmi i těmi nejmenšími detaily dotaženými do konce. Vtáhne tě do děje tak, že nebudeš chtít tento krásný herní svět vůbec opustit.

Na výběr máš tři frakce a osm závodů, rozsáhlou mapu a různé typy bitev a je jen na tobě, kterou cestou půjdeš a který závod a kterou bitvu budeš chtít vyhrát.

Hra League of Angels II zdarma online

  • MMO hra League of Angels .
  • Online hra v prohlížeči.
  • Žádná instalace.
  • Zcela zdarma. Zdarma registrace i celá hra.

Ukázka League of Angels

>> HRÁT ZDARMA <<

Show More

Related Articles

Back to top button
Close