BojovéFantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

Metin 2

 

Metin 2 – Orientální MMORPG fantasy

Zažij jedinečný fantasy zážitek v prostředí dálného východu!

Vydavatel: Gameforge

Rok vydání: 2004

Žánr: Fantasy MMORPG

Jazyk: Čeština

Hra Metin 2 je klientové MMORPGčko, které tě přenese do prostředí starodávného orientu.

Je to starší hra, která si ale stále drží pevnou hráčskou základnu. Jestli tohle není záruka kvality, co jiného? Dokonce i české servery bývají nacpané k prasknutí! Nejen díky aktivní hráčského komunitě je tahle postarší klasika stále v kurzu.

Metin 2 – V úvodu hry

Jsi silný válečník, který vyniká v boji na blízko a disponuje smrtící silou? Nebo snad sura, temný mág ovládající černou magii? Chceš pomáhat ostatním hráčům pomocí buffů nebo healování jako Šaman? Zastrašovat nepřátele jako napůl zvíře, napůl člověk v kůži Lycana? Nebo se chceš stát mistrem v tichém, smrtícím útoku, ve kterém vynikají Ninjové?

Kromě těchto pěti velmi odlišných postav si v pátém levelu vybereš, kterým směrem se chceš ubírat. Staneš se expertem v boji tělo na tělo? Nebo snad pomocníkem svých spojenců v kůži léčitele?

Každá z postav má různé způsoby, jakými za ně lze hrát. Tento způsob ovlivňuje ale i typ zbraně, který ti bude nejvíce k užitku, proto vybírej obezřetně.

Funkční hráčská ekonomika

Díky rozrostlé a aktivní hráčské komunitě se postupem času samovolně vytvořila funkční ekonomika. Díky tomu si můžeš být jistý, že vždycky seženeš vše, co potřebuješ.

No a protože je nás hráčů tolik, nebudeš se nikdy nudit!

Má to ale i svou nevýhodu; přeci jen už budou všichni tak trochu napřed, až se do hry zapojíš. Ale neboj, Herní Zóna ti ráda pomůže! Klikni na tlačítko dole a získej bonus do začátku.

Očisti svět od kamenů Metin

Kromě klasických monster, které se po světě obvykle pohybují ve tří- nebo čtyřčlenných skupinách, najdeš ve všech třech zemích také záhadné kameny Metin, jednoduše přezdívané jako „metiny“. Ohrožují civilní obyvatele a tvým úkolem je je zničit hezky jeden po druhém.

Jenže tyto kameny jakoby žily vlastním životem. Emitují barevnou energii a když se je pokusíš zničit, budou na tebe posílat nepřátele. Jejich ničení se ale vyplatí – právě z metinů často padají ty nejvzácnější „dropy“ (odměny)!

Nostalgické hardcore expení

Exping je proveden klasicky hardcore. Z počátku ti budou levely narůstat snadno; stačí, když pobiješ pár zvířat. Časem se ale tento proces zpomaluje a ty si budeš muset vydřít každé další procento zkušeností.

Proto doporučujeme plnit úkoly, které ti takzvaná „NPCčka“ (non-player characters) budou zadávat. Nejenže tě dobře odmění finančně (v Yanzích), ale přidají ti navrch i pořádnou porci zkušeností a možná i nějaký předmět, který ti jistě přijde vhod.

Proč si zahrát Metin 2?

  • Aktivní česky mluvící hráčská komunita
  • Nostalgický hardcore exping
  • Ověřeno časem
  • Jedinečné prostředí a lore starověkého orientu
  • Free to play / Hra zdarma
Zábava / Příběh - 85%
Grafika / Efekty - 75%
Náročnost hry - 85%
Systémové požadavky - 70%

79%

User Rating: Be the first one !
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close