MultiplayerOnline Hry ZdarmaSci-Fi

Otherland

Otherland – Sci-fi MMORPG

Vrhni se do futuristického světa plného kouzel!

Vydavatel: Game OL GmbH

Rok vydání: 2015

Žánr: Sci-fi MMORPG

Jazyk: Angličtina

Online role-play hra Otherland je jedinečný kousek vytvořený na základě science fiction novel známého spisovatele Tada Williamse.

Narozdíl od jiných MMORPG her se téma podstatně liší, přenese tě totiž do světa kdesi daleko na druhém konci galaxie. K popsání světa nám stačí jediné slovo – ohromující.

Staň se hrdinou Otherlandu

Hned v úvodu hry, při tvorbě tvého herního charakteru, máš na výběr tisíce možných kombinací; přizpůsob si všechno – od stavby těla, přes účes až po barvu duhovky a tvar obočí! Žádní dva hráči nejsou stejní.

Něco pro každého

Ačkoliv je celá hra zabarvena především futuristicky, najdeš tu i prvky orientu a středověku. Celkově to ale nepůsobí vůbec přeplácaně, naopak!

NPC tě budou zásobovat množstvím akčních, ale i příběhových úkolů, takže se rozodně nebudeš nikdy nudit. Pojď do toho s námi!

A kdo jsi ty?

Vyber si mezi čtyřmi unikátními třídami a každou z nich dále rozvíjej dvěma možnými způsoby. První z možností je klasický válečník, který se může rozvíjet cestou tanka anebo silného bojovníka.

Další z postav je zabiják silně inspirován orientální kulturou. Budeš číhat ve stínu, nebo se staneš mistrem vyhýbání?

A pokud tě snad neláká představa boje tělo na tělo, staň se ostrostřelcem. Nepřátele si drž od těla a likviduj je přesně mířenými, smrtícími střelami. Jeho druhá stránka je skvělým týmovým hráčem, nabízí totiž podporu pomocí healů a buffů. Nebo si vyber takzvaného „energizera“, primárního healera, a staň se nepostradatelnou součástí týmu.

Proč si zahrát Otherland?

  • Impozantní, propracovaná grafika
  • Originální svět
  • Přizpůsob si svého hrdinu
  • Zažij tetralogii Otherland na vlastní kůži
  • Hraj zdarma
Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close