AkčníBojovéFantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

TERA

TERA – Epické fantasy dobrodružství

Dokážeš si podmanit vyhnanství v Arborei?

MMORPG hra TERA (The exiled realm of Arborea) je zasazena do epického fantasy světa s propracovaným příběhem, který tě pohltí a nepustí.

Vydavatel:
Gameforge

Rok vydání: 2011

Žánr: MMORPG fantasy

Jazyk:
Angličtina

Vysvoboď svět TERA ze spárů monster.

Můžeš se o to pokusit sám, nebo můžeš vyrazit s partou, co ti bude krýt záda. Buď si ale jistý, že monstra ti nedají nic zadarmo a tzv. BAMy (Big ass monsters – volně přeloženo jako „zatraceně velká monstra“) už vůbec ne!

Nadupaný bojový mechanismus

TERA využívá realistický bojový mechanismus True Action Combat. Díky tomu se taktika a načasování stávají tvou nejmocnější zbraní. Je třeba brát v potaz nejrůznější okolnosti, jako například protivníkovy (ale i vlastní) silné stránky a slabiny. Záleží i na typu zbraně, kterou se ho zrovna chystáš ztrestat.

S naším odkazem ale dostaneš bonus do začátku. Tak zapomeň na bezhlavé mačkání mezerníku, případně dalších dvou-tří kláves. Zažij pořádnou fantasy akci!

Kombinuj a dominuj!

Své postavě také musíš vybrat profesi. Pečlivě si vyber mezi třinácti unikátními třídami, přizpůsob tomu svůj styl boje a využij jejich plný potenciál. Jedině tak můžeš být nelepší.

Hra ti zpočátku mimo jiné nabídne sedm různých ras. Ty se sice neliší schopnostmi, ale co se herního zážitku týče, řekněme, že jsou jako noc a den. Každou z ras totiž provází její vlastní historie, příběh i prostředí.

Poctivá porce různorodosti

No a protože i hrdinové si potřebují občas odfrknout, můžeš si odskočit třeba na ryby nebo se vydat na sběr vzácné rudy k zušlechtění své zbroje.

Ve hře TERA si dokonce můžeš ochočit vlastního mazlíčka, třeba i samotného hrozivého berserka, který ti v boji bude stát věrně po boku.

Proč si zahrát TERU?

  • Propracovaný bojový systém,
  • dechberoucí grafika i animace,
  • rozsáhlý a otevřený herní svět,
  • PVP i PVM,
  • free to play.

Obrázky ze hry

Trailer ke hře TERA

Tera- Trailer

Video ze hry TERA

TERA – Gameplay

Hodnocení hry TERA

Zábava / Příběh - 100%
Grafika / Efekty - 90%
Náročnost hry - 90%
Systémové požadavky - 95%

94%

Celkové hodnocení

User Rating: 4.8 ( 2 votes)
Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close