NeaktivníOnline Hry Zdarma

World of Tanks – tanky

World of Tanks – tanky

>> HRÁT ZDARMA <<

MMO  hra tanky, je akční válečná free to play hra z druhé světové války. Hrajte “ of tanks “ online. Hra vyhrála v roce 2013 soutěži Golden Joystick Awards.

Tankysté hrají  z pohledu střelce tanku nebo  z ptačí perspektivy. V  roce 2015 probělhla aktualizace hry a byla přidána i Československá lokace. Jedna z nejhranějších her nejen u nás. Tanky si získaly velký počet fanoušků všech věkových skupin. Hra má 90 milionů zaregistrovaných hráčů. Války tanků jsou nekonečné bitvy a adrenalinové zážitky. Tankové hry se super zbraněmi v přímém přenosu.

Hra je v plné verzi zdarma, ale doporučujeme dokoupit různé  doplňky pro  lepší a snazší průběh hry. 

Po registraci má hráč zdarma k dispozici sérii základních tanků se kterými může do bitvy. Tanks – je to souboj 15 hráčů, proti 15 tankům, na konci bitvy je každý hráč dle výsledku odměněn kredity které lze investovat do nového vybavení a tanků, nebo na nákup munice. Hrajete přímo z prohlížeče internetu, tankiste už na vás čekají.

Jednoduchá registrace. Hru World of Tanks, s největšími tankovými bitvami,  můžete naplno rozjet. Válečný arzenál, nejmodernější tanky a zbraně. Bitvy se odehrávají v různých autentických mapách, se skutečnými scenériemi a skutečnými místy bitev. Cílem každé bitvy je vyhrát, to lze docílit buďto zničením všech nepřátelských tanků, nebo obsazením obsazovacího bodu v nepřátelské základně. V poslední verzi jsou dva nové herní módy: Assault (útok) kdy jedna stana útočí a drzhá se brání, nebo v módu Encounter (střetnutí)a Encounter bojují  obě strany o strategický bod na mapě. Tyto módy jsou aktivovány pro různé mapy podle jejich charakteristiky a hráči se na ně dostávají náhodně. Ovšem tyto módy map se dají vypnout.

Válečné online hry vás vtáhnou do boje. Tanky online zdarma je super strategická střílečka.

Ukázka World of Tanks

Hra tanky zdarma online

  • MMO válečná strategie
  • Free to play
  • Válečné autentické bitvy
  • Na výběr přes 300 vozidel z druhé světové války
  • Více než 90 milionů registrovaných hráčů
  • Nejlepší online hru roku 2013 v soutěži Golden Joystic Awards
  • V roce 2015 hra Word  of Tanks prošla aktualizací a byla přidána česká lokace

   >> HRÁT ZDARMA <<

   zdroj a další podrobnosti Wikipedie

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close